Sruby Polák s.r.o.

Roubenky

Je to masivní dřevostavba z hranolů materiál jedle nebo smrk. Řemeslo pochází již od našich předků před 200 lety s požadavky na dnešní dobu. Je to úžasný pevný, pružný a především prodyšný materiál s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.

V létě bude v roubence příjemné chladno a v zimě roubenku rychle a levně vytopíte. Nebojte se požáru, masivní dřevostavba velmi dobře odolává žáru, lépe než zděná stavba.

Roubenky
Roubenky Roubenky

Základní informace

Bydlení v roubence si zamilujete pro její energii, neustálou vůní dřeva pro optimální vlhkost, kterou si reguluje přirozeně sama. Je to určitý životní styl bydlení, který pozitivně působí na zdraví člověka. Roubenka se dá postavit v moderním stylu, ale také ve staročeském, který dodá roubence pohádkový nádech.

Roubenku navrhneme a postavíme přesně podle vašich představ. Postavíme hrubou stavbu, ale i stavbu na klíč dle vašich požadavků po celé České republice i okolních zemích.

Průběh stavby

  • Pozemek se stavebním povolením pro roubenou stavbu dle projektové dokumentace (projektovou dokumentaci a veškeré stavební povolení dle přání zajistíme komplet a nebo je její část) náš projektant Vám dle parcelního čísla zjistí před koupí nebo samotnou realizací zda Vám na daném pozemku roubeného tipu povolí.
  • Základová deska dle projektové dokumentace (je to stavba jako pro klasický zděný dům, dle přání zajistíme subdodávkou včetně přípojek).
  • Samotná výroba hrubé stavby roubenky u nás v Blažovicích u Brna trvá cca 2 až 3 měsíce dle velikosti roubenky.
  • Montáž hrubé stavby roubenky včetně střešní konstrukce u objednatele na základové desce trvá cca 2 až 4 týdny dle velikosti roubenky.
  • Kompletní dokončení dle projektové dokumentace (položení střešní krytiny, okna dveře, vodoinstalaterské práce, elektrifikace a další řemesla) 2 až 6 měsíců do zabydlení.

Nabídka

Nevybrali jste si z roubenek?

Nevadí.
Máme pro vás ještě nabídku srubových domů.