Sruby Polák s.r.o.

O nás

Naše poslání stavět masivní dřevostavby sruby a roubenky se uskutečnil v roce 2000. V té době na trhu bylo jen malé procento těchto masivních dřevostaveb s výjimkou našich starých pradávných krásných roubenek po celé České republice. Ten moment byl pro nás jako spouštěč k založení vlastní společnosti s vlastní filozofií a pokračovat v tradici – stavět poctivé roubenky s masivních hranolů a k tomu předat do naší země srubové stavby z kulatiny. Za tu dobu jsme již postavili s láskou přes 100 staveb po celé České republice.

O nás O nás

Naše filozofie

 • Dřevo z naší země v té nejvyšší kvalitě ze zimní těžby.
 • Co nejvíce ruční práce a přírodního materiálu.
 • Individuální přístup nejen k samotným klientům, ale k samotným masivním dřevostavbám - např. každý dům stojí v jiné nadmořské výšce a má po celý rok jiné klima na horách a jiné v nížinách a k tomu je třeba přihlížet.
 • V jednoduchosti je síla a řemeslo stvořené našimi předky se snažíme ponechat.
 • Je pro nás důležité, abychom si s klientem sedli i "lidsky", a proto mu věnujeme spoustu času před samotnou realizací, aby k nám získal maximální důvěru, které si vážíme a je pro nás důležitá, se vším mu poradíme a navedeme ho správným směrem, předáme mu naše bohaté zkušenosti.
 • Je úžasné se vracet do zabydlených domů spokojených klientů, kterým naše masivní dřevostavba změnila život. Bydlet ve srubu nebo roubence je zdravý životní styl. Dřevostavba přirozeně dýchá. Lidem kteří měli zdravotní problémy s dýchacím ustrojím to změnilo život.
 • Samotná energie dřeva v lidech vyvolává přirozený klid a pohodu. Pohled na masivní dům uchvátí každého jeho čistou energií.
Česká republika
 • 23

  Roky zkušeností

 • +100

  Zhotovené stavby

 • 5 let

  Záruka

Spokojení zákazníci

S prací celého týmu jsem byla velice spokojená. Vyšli mi ve všem vstříc a zároveň měli skvělý přístup a velice skvěle se mi s nimi spolupracovalo. Doporučuji. Byla jsem maximálně spokojená. 1

Kateřina Novotná, Brno

S prací celého týmu jsem byla velice spokojená. Vyšli mi ve všem vstříc a zároveň měli skvělý přístup a velice skvěle se mi s nimi spolupracovalo. Doporučuji. Byla jsem maximálně spokojená. 2

Kateřina Novotná, Brno

S prací celého týmu jsem byla velice spokojená. Vyšli mi ve všem vstříc a zároveň měli skvělý přístup a velice skvěle se mi s nimi spolupracovalo. Doporučuji. Byla jsem maximálně spokojená. 3

Kateřina Novotná, Brno

Zaujali jsme vás?

To nás těší. Podívejte se na naši nabídku všech typů srubových domů a roubenek nebo nám rovnou napište a společně vytvoříme vaše nové bydlení.